11265.
457. Lezárult gyorsárverés
Ex libris és kisgrafika
16 000 Ft
Vén Zoltán: Kisgaléria. (15 db jelzett rézkarc, mappában). Bp., é.n., "KBK" GrafikagyűjtÅ‘ és MűvelÅ‘dési Egyesület, 15 t. Kiadói papÃrmappában, jó állapotban, 21x14,5 cm. Számozott (004./150) példány.