10836.
457. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
26 000 Ft
67,36 EUR, 74,29 USD
Ibos (?) Károly jelzéssel, XX. sz. első fele: Diósgyőri várrom. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x100 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.