10854.
457. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
44 000 Ft
113,99 EUR, 125,71 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz, feltehetően magyar festő: Biedermeier arckép. Olaj, vászon, apró felületi sérüléssel. Hátoldalán töredékes címkén feliratozott. Dekoratív, sérült antik keretben. 49x38 cm