11144.
457. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
22 000 Ft
56,99 EUR, 62,86 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második felében működött festő alkotása: Fiú portré. Olaj, vászon, dublírozott. 49,5x39,5 cm Sérülésekkel