11079.
457. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
7 000 Ft
18,13 EUR, 20,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel és jelzés nélkül, többféle alkotó, össz. 9 db mű: Utcarészletek emberekkel, portré, templom, harangláb stb.. Ceruza, szén, papír, részben sérült, 26x17,5 és 29x41,5 cm közötti méretekben.