11011.
457. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel v. jelzés nélkül, össz. 10 db rajz: Városrészletek, életképek, vÃzparti tájak, portrék. Ceruza, tus, kréta, papÃr. Egyik lap széle sérült. 30x22 cm körüli méretekben.