10808.
457. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
140 000 Ft
362,69 EUR, 400,00 USD
jelzés nélkül, ismeretlen magyar festő, XX. sz első fele-közepe: Nyári szieszta a teraszon kutyával. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 65x80 cm / oil on canvas, unsigned, framed