Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 388
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2784428
10820
457
30000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Op-art kompozíció, 1971. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Apró sérülésekkel. 41x27 cm 3040003
10821
457
50000
Olvashatatlan jelzéssel (balra lent, Pap Emil?): Lány virágokkal. Olaj, vászon. 80x60 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2919849
10822
457
Paula jelzéssel, a XX. sz. eleje: Csendélet. Olaj, vászon. Javított. Korabeli szecessziós fakeretben. 85×38 cm 2919845
10823
457
Paula jelzéssel, a XX. sz. eleje: Csendélet szőlővel, 1907. Olaj, vászon. Javított. Korabeli szecessziós fakeretben. 85×38 cm 2814071
10824
457
50000
Jelzés nélkül, Benczúr Gyula után: Vén szamár. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 109×69 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2957835
10825
457
50000
Jelzés nélkül: Isten hozott (erdélyi vagy felvidéki bevonulás magyar katonákkal és lobogókkal). Vegyes technika, szövet, paszpartuban. 18,5x21,5 cm 2824655
10826
457
65000
Bánáty jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 70x56,5 cm 2895290
10827
457
48000
Jelzés nélkül: Ismeretlen huszárhadnagy portréja. Olaj, vászon. Keretben. XIX. sz. második fele 50x40 cm 3036481
10828
457
26000
Jelzés nélkül, feltehetően magyar festő, XX. sz. közepe: Dunakanyar. Olaj, vászon, sérült. 69,5x89 cm 3038375
10829
457
Olvashatatlan jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Lovas tehenek közt. Olaj, fatábla, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 21×16 cm 2983711
10830
457
19000
Olvashatatlan jelzéssel: Expresszív kép, 1998. Olaj, applikáció, vászon. Fakeretben. 65x50 cm 2918579
10831
457
38000
Olvashatatlan (Juri...?) jelzéssel, XX. sz. második fele: Szürreális világ. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 96x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft