Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10846.
Toth jelzéssel, XIX. sz. magyar festő: Hajótöröttek mentése. Akvarell, papír. Hátoldalán Országos Szépművészeti Múzeum kiviteli bélyegzőjével. Üvegezett fakeretben. 9x14 cm
10854.
Jelzés nélkül, XIX. sz, feltehetően magyar festő: Biedermeier arckép. Olaj, vászon, apró felületi sérüléssel. Hátoldalán töredékes címkén feliratozott. Dekoratív, sérült antik keretben. 49x38 cm
10855.
Jelzés nélkül, feltehetően Gobra Béla (1863-1916) munkája: Portré. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 40x32 cm