Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10858.
AZ monogramm jelzéssel: I. világháborús katona a hegyekben, 1917. Akvarell, papír, kartonon, fakeretben. Keret hátoldalán található papíron német ny. korabeli ajándékozási sorokkal egy alezredes részére, Salzburg, 1917 márciusa. 23x30 cm
10859.
Olvashatatlan jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, papír. Hátoldalán Korschelt Miklós felirata 1962-ből, mely szerint Klimó Istvánné ajándékozta az ev. egyháznak. Üvegezett fakeretben. 38,5x28 cm
10861.
Hans Pullem jelzéssel: Paul v. Hindenburg, I. világháborús német főparancsnok, későbbi birodalmi elnök portréja. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 73x54 cm