280 000 Ft
725,39 EUR, 800,00 USD
Misch Ádám (1935-1995): Már megint, 1987. Akril, vászon, jelezve középen lent, hátoldalán Misch Ádám autográf feliratával és névjegyével, fakeretben, 80x60 cm. / Adam Misch (1935-1995): Again, 1987. Acrylic on canvas, signed, with autograph description by Adam Misch and his business card on the reverse, framed, 80x60 cm