42 000 Ft
108,81 EUR, 120,00 USD
Pfannl Egon (1911-1973): Margit híd újjáépítése, az első ívek behelyezése, 1947.VI.15. Akvarell, papír, jelzett és datált, 39,5×29,5 cm