Festmények és grafikák Tételek száma: 797
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2914285
10110
457
Bardócz Árpád (1882-1938): Bakócz Tamás (1442-1521) bíboros portréja. Tus, papír. Jelzett. Foltos. 22,5x19 cm 2914389
10111
457
14000
Bardócz Árpád (1882-1938): Damjanich János (1804-1849) honvéd vezérőrnagy, aradi vértanú portréja. Tus, papír. Jelzett. Foltos. 29,5x21 cm 2914385
10112
457
Bardócz Árpád (1882-1938): Mészáros Lázár (1796-1858) honvéd altábornagy, hadügyminiszter portréja. Ceruza, papír. Jelzett. Foltos. 29,5x21 cm 3040237
10113
457
28000
Benes József (1938-2017): Pántokban VI., 1981. Szitanyomat, kollázs (szövet), papír, jelzett, művészpéldány E.A. III./VII. számozással, 59x45 cm. 3038357
10114
457
B. Hajdú László (1926-1998): Női portré. Vegyes technika, papír, jelezve jobra lent. Dekoratív fakeretben, 28,5×20,5 cm 3005182
10115
457
36000
Bergerné Koszits Hilda (1894-?): Virágzó fák. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. 58,5x70 cm 2694602
10116
457
14000
Budaváry Sándor (?-?): Cowboy. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 49×70 cm 2903148
10117
457
B. Hajdú László (1926-1998), 10 db vázlatrajz: Róma, Rijeka, Capri, Velence, Genf, álló női akt stb.. Golyóstoll, papír, 2 db jelzett, többi jelzés nélkül (autográf felirattal). 33×24 cm 2863099
10118
457
60000
Blattner Géza (1893-1967): Savoie, Franciaország, 1928. Akvarell, papír, jelzett, kopott keretben, 44x60 cm / Géza Blattner (1893-1967): Savoie, France, 1928. Watercolour on paper, signed, framed, 44x60 cm 3001847
10119
457
Budai Tibor (1946-): Irányított vadgazdálkodás. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (16/20). Lap teteje és alja kartonra rögzítve. Lapon apró foltokkal. 54x30,5 cm 2448128
10120
457
B. Hajdú László (1926-1998): Marikám. Golyóstoll, filctoll, papír, jelzett. 33×24 cm 2983067
10121
457
B. Hajdú László (1926-1998): Anya gyermekével. Filctoll, papír, jelzés nélkül. 30,5×21,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft