Festmények és grafikák Tételek száma: 797
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2565052
10134
457
36000
Bolyki Viola (1977- ): Oldódás. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 96x96 cm 2664402
10135
457
Bolyki Viola (1977- ): Takaró 2022. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, 55x38 cm 2199334
10136
457
B. Hajdu László (1926-1998): EVIG kiállítás 1977. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett fa keretben, 24x16,5 cm 2722593
10137
457
32000
Bernáth Ilma (1891-1961). Napfényes parkrészlet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, áttört, régi fakeretben. 40x50 cm 2804290
10138
457
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett. Apró foltokkal. Üvegezett fakeretben. 19x27 cm 2577679
10139
457
32000
Benyovszky István (1898-1969): Lovasszekér a hóban. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 30×40 cm 2999874
10140
457
4600
Boldizsár István (1897-1984): Kis gazdaság. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 18×28 cm 2927956
10141
457
Bauer Erzsébet? (1897-1976): Móricz Zsigmond portréja. Rézkarc, karton.Jelzett. 38x30 cm 2864390
10142
457
Balogh István Péter (1950-): Tavasz. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 30×40 cm 2864393
10143
457
Balogh István Péter (1950-): Hajnal. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal, 40×60 cm 2864398
10144
457
Balogh István Péter (1950-): Erdőszéle. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 30×40 cm 2558480
10145
457
B. Séday Mária (1925-2009): Európa elrablása Ady idézettel. Olaj, farost, jelzett. Kissé kopott, fa keretben. 55×53 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft