Festmények és grafikák Tételek száma: 797
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3052230
10170
457
Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 18,5x35 cm 3052256
10171
457
6500
Banga Ferenc (1947-): Babits VI. (Babits mappából). Linómetszet, papír, jelzett, számozott (46/99). 12,5x14 cm 3054124
10172
457
Burchard-Bélaváry István (1864-1933): Enteriőr festményekkel. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 25×35 cm 3055506
10173
457
Bodnár Imre (1959-): Árkádiai képeslap III, 2000. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány, számozott E.A. IV/XV.. Paszpartuban. 29x42 cm 3055540
10174
457
Bornemisza Rozi (1952-): Az ember és a tenger (Kosztolányi Dezső verse után). Print, papír, jelzett, számozott (20/6). Kartonra ragasztva. 30x42 cm 2661094
10175
457
Baranyai Ferenc (1923-2003): Horgász. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fak8retben. 33x50 cm 3058044
10176
457
46000
Berkes Antal (1874-1938): Lovaskocsi. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 22x18 cm 3055613
10177
457
Bencze László (1907-1992): Tölgyfák. Rézkarc, papír, jelzett, 39x29,5 cm 3052118
10178
457
50000
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Ünnep. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×50 cm 3055663
10179
457
Butak András (1948-2021): Hegyalja, 1988. Gipszmetszet, papír, jelzett, művészpéldány EA IV./XI. számozással.10x28 cm. 3058070
10180
457
Czobor László (1920-2004): Szentháromság. Toll, papír. Jelzett. 29x21 cm 2884731
10181
457
15000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Sétálók, 1976. Olaj, karton, jelezve középen lent. 57x61,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft