Nikola Dimitrov (1961-): Zoom VI./III., 2016. Pigment, papír, jelzett a hátoldalán. Kiadói fedlappalé. 59,4x42 cm. A tételhez tartozik egy a művész munkáját bemutató könyv: Chris Fetzer, Nikola Dimitrov (szerk.): Nikola Dimitrov. Aria. Sontheim, 2021, Galerie Fetzer. Kiadói kartonált papírkötésben. / Nikola Dimitrov (1961-), German artist: Zoom VI./III., 2016. Pigment on paper, signed on the rever...
Emil Dyrberg-Petersen (1908-1973), dán festő: Hölgyek, 1960. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 74x54 cm. / Emil Dyrberg-Petersen (1908-1973), Danish painter: Ladies, 1960. Oil on canvas, signed lower right, with autograph description on the reverse. Framed. 74x54 cm.
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Téli séta II, 1987. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Libaúsztató. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 50x80 cm