Papp Oszkár (1925-2011): Fejkonstrukció IV, 1970. Vegyes technika, smirglipapír, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé kopott fakeretben. 45×41,5 cm
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Körkörös motívumok (cím nélkül). Vegyes technika, kollázs, applikáció (tükördarabok és egyéb tárgyak), fa. Jelzés nélkül. Sérült. foltos. 177x61x2,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Bada Dada (Bada Tibor, 1963-2006): Öt rózsaszín-vörös kör (cím nélkül). Olaj, fa. Jelzés nélkül. Kisebb felületi sérülésekkel. Kissé foltos. 59x51x3 cm.
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Táncoló csont pár, 2010-2022. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, próbanyomat, lapméret: 83×60 cm. Lap alján a művész szárazpecsétjével.
Bálint Endre (1914-1986): Cím nélkül VIII. Montázs, farost, hátoldalán jelzett és datált (Bálint 985 V. 26) valamint fia, Bálint István eredetiség igazolásával, üvegezett fakeretben, 30×60 cm
Mengyán András (1945-): Elhajló 12D tér, 2016. Magas minőségű C-print, papír, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm. Üvegezett fakeretben / András Mengyán (1945-): Bended 12D space, 2016. High quality c-print on paper, signed on the reverse. Framed. 50x40 cm