Festmények és grafikák Tételek száma: 797
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3032054
10292
457
Gyapay Kovács Béla (1899-1973): Lovasszekér, 1950. Tus, papír, jelzett. Üveg mögött, 20×29 cm 2644322
10293
457
90000
Gulyás Dénes (1927-2003): Női portré. Vegyes technika, farost, jelzés nélkül. Szélein kissé sérült. 80x60 cm 2997107
10294
457
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1965): Ebédelők. Rézkarc, papír, jelzett (Glatz Oszkár, Prihoda István), számozott (134/150). Dekoratív, üvegezett, fakeretben, 22×19 cm 2750012
10295
457
38000
G. Szántó András (?-2002): Velence / Venezia 1981-87 között. (Ponte delle Tette / Csöcsök hídja) Olaj, vászon, fakeretben, jelezve balra lent: G. Szántó A. 60,5x45,5 cm. (A Ponte delle Tette, azaz a ,,Csöcsök hídja" - mely nevet a 15. század végén kapta - Velencében, a Rialto piac mögötti városrészben található. A híd két, egymással szomszédos bordélynegyedet kötött össze, ahol kurtizánok várták a... 2779943
10296
457
34000
Ifj. Guti József Soma (1946-): Keleti utazás VII., 2007. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal üvegezett fakeretben, 28×26 cm 2840578
10297
457
Garády Gabriella: Vitorlások. Szén, papír. 29x3805 cm, üvegezett fakeretben. 2808120
10298
457
32000
Guba György (?-?): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 60x80 cm Sérüléssel 2839172
10299
457
Gráber Margit (1896-1993), kétoldalas mű: Alakok, arcok (tanulmányok), 1940. Ceruza, papír, jelezve mindkét oldalán. 24×21,5 cm. 2693103
10300
457
Gy. Molnár István (1933-2010): Pásztor János portréja. Rézkarc, papír, jelzett . 29×19,5 cm 2820765
10301
457
Gy. Vad Erzsébet (1925-2012): Vízparti táj (Tisza?). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 31x40 cm 2713368
10302
457
Gerstenbrein Ferenc (-): Szélmalom. Rézkarc, papír, kopott sérült keretben, jelzett, 33x25 cm 2022405
10303
457
13000
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Kincses Kalendárium a Szabad Nép, Szabad Föld évkönyve. Borító, reklám terv. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. 15x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft