Hollán Sándor (Alexandre Hollan, 1933-): Tölgyfatánc mappa, Vasarely Múzeum, 1993. 3 db szitanyomat, mindegyik jelzett. Mindegyik 7/20 számozással. A művész aláírásával készült 20 db 1-20-ig számozott példány, 10 I-X-ig számozott példány, valamint 6 mappa 1-6-ig számozott H.C. a Szépművészeti Múzeum gyűjteménye és a közreműködő munkatársak számára. Szitanyomat lapméret: 25x56 cm. Eredeti kiadói ma...
Czóbel Béla (1883-1976): Csendélet. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 42x30 cm / Béla Czóbel (1889-1975): Still life. Mixed technique on paper, signed lower right. Framed. 42×30 cm
Bartl József (1932-2013): Változó négyzetek, 1981. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 12/12. Lap alsó szélén egészen apró sérüléssel. Plexiüvegezett, sérült fakeretben. 54x51,5 cm. Mindössze 12 példányban készült, gyűjtői darab!
Pinczehelyi Sándor (1946-): Akt torzó (Borítóterv az Orvostudományi Szemle folyóirat részére), 1995. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 26x19 cm / mixed technique and collage on paper, signed lower right, framed
Barabás Márton (1952-): Alakok (cím nélkül), 1970-es évek. Ceruza, tus, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 17x24,5 cm / ink and pencil on paper, signed, framed