Festmények és grafikák Tételek száma: 797
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3035946
10389
457
85000
Francois Maxime Joly (1970-): Védőangyal, 2010. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 60x50 cm 2631620
10390
457
Józsa János (1936-2016): Anyaság. Rézkarc, papír, jelzett, 15×9,5 cm 3019384
10391
457
28000
Jakab Ilona (1929-1990): Erdélyi városrészlet. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 29,5x20,5 cm 2908140
10392
457
14000
Józsa Sándor (1910-1989): Budapesti park. Akvarell, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 27×40 cm 2124151
10393
457
Juhász Erika (1926-2018): Egyensúly. Síkplasztika, jelzett, datált (2006), hátoldalán feliratozott, üvegezett keretben, 72×43 cm 3054971
10394
457
Jurcsák László: Görög mondák. Vegyes technika, üvegezett fa keretben, hátoldalán a szerző aláírásával hitelesítve, 10x10 cm 2996554
10395
457
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3055632
10396
457
Kós Károly (1883-1977): Vadász, nyomat, papír, paszpartuban, 18,5×14 cm 3058792
10397
457
1963 Komjáti Ilona (?-?): "Baromfipestis ellen védekezz", vegyes technika, papír papíron, jelzés nélkül, bírált plakátterv a Magyar Hirdető részére, pecséttel, a hátoldalon jegyzettel, 20x14 cm 3056167
10398
457
Kasichnitz József (1899-1982). Soproni részlet. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretbenm 7,5x5,5 cm 3051210
10399
457
Kozma Lajos (1884-1948): Magány. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 3051212
10400
457
Kozma Lajos (1884-1948): Áldás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft