Festmények és grafikák

Tételek száma: 797

10036.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
414,51
457,14

Vásárhelyi Antal (1950-): Modell, 1996-1999. Akril, tus, ceruza, farost, jelezve balra középen fent, hátoldalán autográf felirattal, keretben, 50x40 cm.
10037.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
388,60
428,57

10038.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
259,07
285,71

10039.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

10040.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

Fajó János (1937-2018): Csepp II. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 16/50 számozással. Hátoldalán Fajó János autográf ajándékozási soraival. Lapméret: 21×15 cm. Gyűjtői ritkaság, művészpéldány!
10041.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57
19

Szegedy-Maszák Zoltán (1969-): Cím nélkül, 2021. Tus, csőtoll, 3d nyomtatás, papír, jelzett, számozott: 0 1/1. Egyedi, gyűjtői darab! 28x28 cm
10042.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
246,11
271,43

10043.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
310,88
342,86

Bálványos Levente (1966-): Kompozíció (cím nélkül), 2021. Ceruza, papír. Jelzett. Számozott: 0 1/1. Egyedi, gyűjtói darab! 50x40 cm.
10044.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
181,35
200,00

10046.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

Vasarely Victor (1908-1997): 10 db heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1971. CTA-102 c. album. lapméret. 27x27 cm. Komplett, hiánytalan, gyűjtői darab!
10047.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
259,07
285,71

Gál András (1968): Cím nélkül / Zöld (Untitled/Green), 2014. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, 30x30 cm.
10048.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
362,69
400,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft