Festmények és grafikák Tételek száma: 797
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2875905
10036
457
160000
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
3058528
10037
457
150000
Vásárhelyi Antal (1950-): Modell, 1996-1999. Akril, tus, ceruza, farost, jelezve balra középen fent, hátoldalán autográf felirattal, keretben, 50x40 cm.
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
2987718
10038
457
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2987855
10039
457
80000
ef Zámbó (efZámbó) István (1950-): Munkanap, 1996. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 42/50. Üvegezett fakeretben. 52x37 cm / serigraphy on paper, signed, numbered: 42/50, framed 2888509
10040
457
80000
Balla Attila (1959-): Gesztusok (Cím nélkül), 1996. Olaj, homok, merített papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 69x49 cm / oil and sand on paper, signed, framed 2998742
10041
457
24000
Fajó János (1937-2018): Csepp II. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 16/50 számozással. Hátoldalán Fajó János autográf ajándékozási soraival. Lapméret: 21×15 cm. Gyűjtői ritkaság, művészpéldány! 3032374
10042
457
95000
Szegedy-Maszák Zoltán (1969-): Cím nélkül, 2021. Tus, csőtoll, 3d nyomtatás, papír, jelzett, számozott: 0 1/1. Egyedi, gyűjtői darab! 28x28 cm 3032385
10043
457
120000
Viktor Hulik (1949-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 2003/2021. UV-print, papír, jelezve középen jobbra lent. Lapméret: 50x40 cm. Egyedi, gyűjtői darab! / Viktor Hulik (1949-), Slovakian artist: Untitled, 2003/2021. UV-print on paper, signed. 50x40 cm. Unique piece!
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3032371
10044
457
70000
Bálványos Levente (1966-): Kompozíció (cím nélkül), 2021. Ceruza, papír. Jelzett. Számozott: 0 1/1. Egyedi, gyűjtói darab! 50x40 cm. 3061167
10046
457
50000
Fajó János (1937-2018): Kompozíció (cím nélkül), Graf & Schelble Galerie, Basel, kiállítási plakát, 1991. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Apró lapszéli szakadással. Kép mérete 55x40 cm 3059465
10047
457
100000
Vasarely Victor (1908-1997): 10 db heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1971. CTA-102 c. album. lapméret. 27x27 cm. Komplett, hiánytalan, gyűjtői darab!
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3058534
10048
457
140000
Gál András (1968): Cím nélkül / Zöld (Untitled/Green), 2014. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, 30x30 cm.
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft