Festmények és grafikák Tételek száma: 797
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2687242
10513
457
Mádainé Tóth Katalin (-): Várakozók. Tus, papír. Foltokkal, jelzett, 20x28cm 2981978
10514
457
15000
Melocco Miklós (1935): Memento Mori. Ceruza, papír, j.j.l.: Melocco 2004. Üvegezett fakeretben. 21 x 30 cm. 2981983
10515
457
Melocco Miklós (1935): Kötél csomó. Ceruza, papír, j.j.l.: Melocco 2004. Üvegezett fakeretben. 21 x 30 cm. 2875574
10516
457
46000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, numbered (19/40) 2993024
10517
457
55000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1989. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, artist's proof E.A. 2993838
10518
457
65000
Richard Mortensen (1910-1993): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, Galerie Denise René kiadása 1964, üvegezett fakeretben, 19x18,5 cm / serigraphy on paper, unsigned, edited by Galerie Denise René 1964, framed 2819557
10519
457
48000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Fekete-kék kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm 2717011
10520
457
24000
Mráz János (1950-): Metamorfózis I. Monotípia, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív üvegezett fakeretben. 43,5×38 cm 3051929
10521
457
3400
Mészáros Lajos (1925-1971): Eger. Linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 30×40 cm. 2948296
10522
457
Méray Gyula (?-), XX. sz. első fele: Hullámzó tenger. Olaj, vászon, faroston. Jelzett. Díszes, sérült fakeretben. 25x31,5 cm 3050627
10523
457
14000
Marosán Gyula (1915-2003): Két akt. Tus, papír. Jelezve balra lent: Marosan 934. Üveg mögött. 29x20 cm 3060953
10524
457
Márton Ferenc (1884-1940): Életkép az első világháborús front közeléből, 1917. aug. 6., Mielnica (Melnytsia, Melnytsya). Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. Lapszéli kisebb sérülésekkel. Néhány apró folttal. 24x31,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft