Festmények és grafikák Tételek száma: 797
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3055781
10573
457
Osváth Miklós (1935-2004): Dunapentele. Akvarell, papír, jelzett és datált (Osváth Miklós 78), üvegezett fakeretben, 22,5×16 cm 3013793
10574
457
3400
Perei Zoltán (1913-1992), 3 oldalas kép kihajtható meghívón: Meghívó Képcsarnok Dürer termébe rendezett kiállítására, 1971. Fametszet, papír. Jelzett. 11x16,5, 14x22 és 6,5x9,5 cm. 2751468
10575
457
55000
Ľudovít Pitthordt (1860-1946): Pipázó portréja. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Sérült. Dekoratív, sérült korabeli fakeretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferenc budapesti képkeretező töredékes címkéjével. 73x43 cm / Ľudovít Pitthordt (1860-1946), Slovak painter: Man with pipe. Oil on canvas, signed lower left. Damaged. Framed, with the label of framer Ferenc Hoffmann on the reverse. 73x43 cm 2865079
10576
457
Pécsi András: Öreg vadász. Színezett rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 33×28 cm 2735852
10577
457
Pataky Ferenc (1897-1962): Rajzoló lány, 1956. Ceruza, papír. Papírra ragasztva. 24x17 cm 2543568
10578
457
5500
Pupler Ágnes (1974-): Kék akt. Akril, vászon. Jelzett. 58x24,5 cm 2566145
10579
457
Pupler Ágnes (1974-): Szerelmesek. Akril, vászon. Jelzett. 50x50 cm 2986140
10580
457
60000
Wilhelm Philipp (1906-1993): Via Appia. Olaj, farost. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 59x74 cm 2965938
10581
457
28000
Pattantyus Károly (1906-1987): Erdélyi napos erdő, 1964. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett keretben, 31x45 cm. 3051906
10582
457
Prutkay Péter (1947-2022): Koncert az Ifjúsági Parkban, 1982. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 35/100. 50,5×34 cm. Üvegezett fakeretben. 3032881
10583
457
Pálinkás Éva (1980-): Női portré. Akvarell, papír. Jelzett. 16x8 cm 3033532
10584
457
Pethőné Varga Györgyi (1942-): Reppenés (vadkacsák). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben, 20×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft