Váczi András (1967-): Planeet spiraal. Olaj., vászon, kartonra kasírozva. Jelzés nélkül. Reprodukálva: https://www.artmajeur.com/andras-vaczi/en/artworks/12336692/planeet-spiraal. 39x48 cm.
Vass Elemér (1887-1957): Magvető. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, Hátoldalán korabeli címkén feliratozott és 150 korona árral. Dekoratív fakeretben. 49x34,5 cm / oil on board, signed, with old label on the reverse, framed
Vén Emil (1902-1984): Krúdy Gyula portréja. Olaj, vászon, jelzett és autográf ajándékozási sorokkal a hátoldalán (Losonci Miklósnak, monográfusának?). Apró felületi sérülésekkel (festék lepergéssel). Dekoratív fakeretben, 60x45,5 cm. / oil on canvas, signed on the reverse, with small surface damages, framed
Vasarely Victor (1908-1997): CENTAURI-XXII. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása. 32x19,5 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): CENTAURI-XXII. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon. 32x19,5 cm.