Vasarely Victor (1908-1997): Rhombus, 1971. Heliogravűr, papír. Jelzett. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása. Üvegezett fakeretben. 25,5x25,5 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Rhombus, 1971. Photogravure on paper. Signed. Neuchatel, Éditions du Griffon. Framed. 25,5x25,5 cm.
Varga Mátyás (1910-2002): Fiatal anya, 1936. Fametszet, papír, jelzés nélkül, P. 2. felirattal a hátoldalán (feltehetően próbanyomat), Varga Mátyás által feliratozott papírban, 25×30 cm
Vastagh Géza (1866-1919): Madár. Gouache, ceruza, papír. Jelzés nélkül. Proveniencia: Vastagh Géza hagyatéka. 28x24,5 cm. Lap széle vágott, apró szakadásokkal. / Géza Vastagh (1866-1919): Bird. Pencil and gouache on paper, unsigned. 28x24,5 cm. Provenance: Estate of Géza Vastagh. With small tears on the side.
Varga Mátyás (1910-2002), 2 db mű: Soproni udvar, 1934. Tus, papír és fametszet, papír, mindkettő jelzés nélkül, Varga Mátyás által feliratozott papírban. Fametszet P. 1. felirattal (feltehetően próbanyomat). A tusrajz alapján készült a fametszet! 25×30 cm
Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció Vega sorozat. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton,33x34 cm Üvegezett fa keretben. Hátoldalán a Gyergyai galéria kiállítási plakátja, Csepregi gyűjteményből