Csont Ferenc (1888-1969): Balatoni vitorlásverseny. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán "Dunántúli táj" képzőművészeti kiállítás, Székesfehérvár, István Múzeum, 1952 raglapjával. Restaurált. Fakeretben. 40x50 cm / oil on canvas, signed, with exhibition label on the reverse, restored, framed. 40x50 cm
Patkó Károly (1895-1941): Fürdőzők pihenője. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 23×25 cm / Károly Patkó (1895-1941): Bathing people taking a rest. Etching on paper, signed. Framed with glass. 23x25 cm.
cca 1970 Szabolcs-Szatmár. Kondor Lajos, Csisztu Mihály, Hertay Mária, Rozanits Tibor és Vagyóczky Károly 2-2 rézkarca a megye épületeiről, tájairól. hn., én, ny.n., 1 sztl. lev.+10 t. (rézkarcok, többnyire jelzett.) Haránt-alakú mappában, karton-tokban, 10x14,5 cm
Vágfalvi Ottó (1925-2015): "Szélben" (Balatoni táj). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával és névjegyével, dekoratív fakeretben, 35×50 cm