Das Russische Schloss Cremmelin in der Stadt Moscau. - A moszkvai Kreml rézmetszetű képe, Üvegezett keretben 9x14 cm / Copper plate engraving of the Cremlin In Moscow, Russia
Ludwig Andreas von Khevenhüller, Graf von Aichelberg-Frankenburg (1683-1744), a magyar király tárbornagya, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, szakadással, körbevágva, 24x17 cm
VII. Albert (1559-1621) Habsburg-házi osztrák főherceg portréja, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, hsjtásnyomokkal, lapszéli foltokkal és apró sérülésekkel, 26x18 cm
Stampart, Frans van (1675-1750) és Anton Joseph von Prenner (1683-1761): A császári bécsi galéria alaprajza a művészek portréival, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, lap teteje papírra kasírozva, 35x25 cm
Abraham Bloemaert (1566 -1651) után: 8 db szentekről készült antik ábrázolás, közte duplummal. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, sérült, foltos, részben javított, 48x30 cm körüli méretben