36 000 Ft
1899 (Vorläufer) Galgóc, Frasták, Hlohovec; M. kir. állami polgári iskola, Ferenc József tér, Izraelita templom, zsinagóga, Vasúti híd, Gróf Erdődy vár. Schwidernoch Károly műintézete 3565. sz. / school, square, synagogue, railway bridge, castle. Art Nouveau, floral, litho (kopott sarkak / worn corners)
T2/3