1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Akantisz Viktor: A klassikus ókor legszebb hősmondái Schwab, Stoll és mások nyomán a művelt közönség számára. Átdolgozta: - -. Bp.,én.,Rozsnyai Károly. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, kissé foltos lapokkal, megviselt állapotban.