20908.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Arany János prozai dolgozatai. Bp., 1879, MTA, (Franklin-ny.), 4+518+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borÃtóval.