10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Báró Szterényi József: Régmúlt idők emlékei. Politikai feljegyzések. A szerző, Szterényi József (1861-1941) politikus, kereskedelemügyi miniszter, iparfejlesztési és iparoktatási szakértő által ALÁÍRT példány. Bp.,1925., Pesti Könyvnyomda Rt., 261+1 p. Egyetlen kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés, az elülső szennylap kijár, a hátsó szennylap szakadt.