2 000 Ft
[Bunyan, John (1628-1688)] Bunyan János: Szent háború. Írta: - - . Ford.: Dr. Czakó Jenő. I-II. köt. (Gépelt fordítói kézirat). H.n., é.n., k.n., 299 p. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé fakó gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel (Czirbusz Endre).