1 800 Ft
Donászy Ferenc: Miklós vitéz. Történeti elbeszélés a Hunyadiak korából. Bp., [1929], Athenaeum, 259+(1) p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón minimális kopottsággal, néhány kissé koszos, foltos lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel (Hetés György).