5 000 Ft
Dövényi Nagy Lajos: Ősztől őszig. Bp., [1940], Stádium, 270 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, koszos borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel. A kötet szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben betiltott könyvek listáján.