21015.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 400 Ft
Eötvös Károly 2 műve: A nazarénusok.; Nagyokról és kicsinyekről. Eötvös Károly Munkái IX. és XIX. köt. Bp., 1904-1906, Révai. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon sorozatkötés, festett lapélekkel, helyenként foltos lapokkal, egyébként jó állapotban.