1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Erdélyi József: Árdeli szép hold. Egy költő gondolatai a magyar nyelvről. Bp., 1939, Magyar Élet ("Jövő"-ny.), 158+(2) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban, a védőborító kissé sérült, koszos