Farkas Béla: Élet. Költemények. (DEDIKÁLT). Bp., 1909, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 160 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban. A szerző által Bartholomeidesz Ernő részére DEDIKÁLT példány.