3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Grätzer József: Rébusz. Szigethy István rajzaival. Bp., [1935], Singer és Wolfner, 240 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borító kissé sérült, a 225-240. oldalak kijárnak, egyébként jó állapotban.