2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Greguss Ágost: Mondások. Az életkönyvéből kijegyzgette - - Bp.,1883, Franklin, 64 p. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott, foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal, ajándékozási sorokkal.