1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
H. G. Wells 3 műve: Szenvedélyes barátok I-II. köt: Róna Imre., A tengeri tündér. Ford.: Kiss Dezső., Mr. Blettsworthy a kannibálok szigetén. Ford.: Szinnai Tivadar. 3 mű, összesen 4 kötet. Bp.,én,Pantheon. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, névbélyegzőkkel.