2 200 Ft
Haggard, H. Rider: Salamon király kincse. Ford.: Fái J. Béla. I-II. köt. Egyetemes Regénytár. Bp., 1896, Singer és Wolfner, 156 p.; 150 p. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítókon némi kopással, foltokkal, belül túlnyomórészt jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.