1 800 Ft
18
Hankó Vilmos: Házi kincstár. Sok száz titkos szer, hasznos tudnivalók a háztartás, gazdaság, egészségtan, ipar s a mindennapi élet stb. köréből. Összegyűjtötte: - -. Bp.,(1895.), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.),4+239 p. Második, tetemesen bővített kiadás. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a címlap, az elülső és hátsó szennylap, és az utolsó lap kijár, egy lap foltos.