2 000 Ft
József Attila összes versei és műfordításai. Sajtó alá rendezte: Bálint György. Pérely Imre rajzaival. Bp., én. (cca 1940), Cserépfalvi, 544 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel, kissé sérült gerinccel.