20762.
457. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Kassay Adolf: Legujabb és legteljesebb levelezÅ‘, önügyvéd és házi-titkár. Bp., [1899], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 303+(1)+VII p. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, viseltes, kopott borÃtóval, helyenként kissé foltos lapokkal.