2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Kolumbán Lajos: Utazás a Vágvölgyén. Benedek Elek Kis Könyvtára 119-120. köt. Bp., [1910], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 80 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.