1 600 Ft
17
Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es magyar könyvnap könyve. Bp., 1931, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Orsz. Egyesülete (Athenaeum-ny), 384 p. Áprily Lajos, Bánffy Miklós, Dsida Jenő, Nyirő József, Reményik Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Szirmai Károly és mások írásaival. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, szakadt borítóval, kissé deformált gerinccel, a borító egy kis részen elvált a gerinctől.