1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Moliére: A mucsai széplelkek. (Les précieuses ridicules. Ford.: Laczkó Géza. Monumenta Literarum I. sor. 8. sz. Gyoma, 1921., Kner Izidor. Kiadói papírkötés, sérült, viseltes hiányos borítókkal, a borító levált a füzetről, de belül jó állapotban, felvágatlan lapokkal. + Robert Browning: Amerre Pippa jár. Ford.: Reichard Piroska. Monumenta Literarum II. sor. 12. szám. Gyoma, 1922, Kner Izidor. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.