15 000 Ft
15
Noszlopy Tivadar: Berzsenyi Dániel és családja. DEDIKÁLT! Kaposvár, 1910., Somogyvármegye, 2+49+1 p.+2 (kihajtható geneaológiai táblák) t. Korabeli aranyozott átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal és táblákkal (5 lap és a 2 tábla), a gerincen kis sérüléssel, névbélyegzéssel.