2 000 Ft
10
Örök Magyarország. Ezer év szenvedése és dicsősége a magyar költészetben. A Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők ajándéka a felszabadult felvidéki magyar testvéreknek. Bp., 1938, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesülete. 1938 karácsonya, névre szóló példány. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.