2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
P. G. Wodehouse 2 regénye: Majd a Tóbiás! + Köszönöm, Tóbiás! Ford.: Várady György. Bp., [1941], Széchenyi Irodalmi és Művészeti Rt., 302 p.; 271 p. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, kis foltokkal, belül túlnyomórészt jó állapotban.